Kombinace plastu a kovu pro všechny na trhu.

Nábytkové příslušenství, kluzáky, stavitelné kluzáky, pojezdy, nábytková kolečka, podpěrné segmenty, přesné soustružené díly, věšáky na zeď.

O NÁS

Společnost KENTING TRADE s.r.o. je součástí výrobní skupiny, která má více jak 30-ti letou zkušenost ve výrobě. Vyrábíme a obchodujeme s portfoliem produktů jak pro nábytkový, tak i pro strojírenský a elektrotechnický průmysl. Produkty dodáváme taktéž distributorům, velkoobchodům a maloobchodním prodejcům. Jedním z našich stěžejních programů je výroba a prodej plastových součástí, samotných anebo v kombinaci s materiály jako je ocel, nerezová ocel a dalších (dle přání zákazníka). Nabízíme různé povrchové úpravy.

Z finálních produktů skupiny pak dodáváme *** nábytkové kluzáky, kluzáky s hřebem, nábytková kolečka, stavitelné kluzáky, plastové komponenty, podpěrné segmenty, obráběné produkty a kuličkové výsuvy (polo, plnovýsuvy)***. Naše výrobní a obchodní aktivity podporuje tým technicky zdatných odborníků, kteří navrhnou a snaží se najít individuální technické řešení pro každého zákazníka. Ve spolupráci se zákazníkem nabízíme i dilčí inovace produktů či celé produktové řady, tak aby byl náš zákazník vždy o krok napřed před konkurencí.

Navrhujeme úspory: v rámci snižování nákladů, využitelnosti produktů, návrhů použití materiálů a v neposlední řadě konzultace potřeb s výhledem do budoucna, tak aby naše produkty a služby zajistily vyšší konkurenceschopnost na základě dlouhodobého partnerství.

Poftfolio našich služeb zahrnují taktéž 2D či 3D návrhy produktů, design výrobku či návrhu obalů, pro naše zákazníky je tato služba zdarma, zajišťována týmem designerů v rámci skupiny. Naše výrobky jsou tedy určené jak pro výrobu a další prodej, tak i pro retailový prodej tj. nabízíme komplexní „merchandising“ přístup (obaly, stojany, logo, umístění výrobku na prodejně, návrh na kombinaci pro zvýšení prodejů atp.).

Při tvorbě cen za naše výrobky respektujeme to, že náš zákazník musí být se svými produkty konkurenceschopný a mít náklady pod kontrolou. Proto nabízíme férové ceny.

KENTING TRADE s.r.o. , IČ:28088204, DIČ:CZ28088204 Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 16517

EDGERING | x4u | 2010