Produkty

Aktuální informace

O nás

Naše filosofie

Společnost KENTING TRADE s.r.o. je součástí výrobní skupiny, která má více jak 30-ti letou zkušenost ve výrobě. Vyrábíme a obchodujeme s portfoliem produktů jak pro nábytkový, tak i pro strojírenský a elektrotechnický průmysl. Produkty dodáváme taktéž distributorům, velkoobchodům a maloobchodním prodejcům. Jedním z našich stěžejních programů je výroba a prodej plastových součástí, samotných anebo v kombinaci s materiály jako je ocel, nerezová ocel a dalších (dle přání zákazníka). Nabízíme různé povrchové úpravy.

Z finálních produktů skupiny pak dodáváme *** nábytkové kluzáky, kluzáky s hřebem, nábytková kolečka, stavitelné kluzáky, plastové komponenty, podpěrné segmenty, obráběné produkty a kuličkové výsuvy (polo, plnovýsuvy)***. Naše výrobní a obchodní aktivity podporuje tým technicky zdatných odborníků, kteří navrhnou a snaží se najít individuální technické řešení pro každého zákazníka. Ve spolupráci se zákazníkem nabízíme i dilčí inovace produktů či celé produktové řady, tak aby byl náš zákazník vždy o krok napřed před konkurencí.

Navrhujeme úspory: v rámci snižování nákladů, využitelnosti produktů, návrhů použití materiálů a v neposlední řadě konzultace potřeb s výhledem do budoucna, tak aby naše produkty a služby zajistily vyšší konkurenceschopnost na základě dlouhodobého partnerství.

Poftfolio našich služeb zahrnují taktéž 2D či 3D návrhy produktů, design výrobku či návrhu obalů, pro naše zákazníky je tato služba zdarma, zajišťována týmem designerů v rámci skupiny. Naše výrobky jsou tedy určené jak pro výrobu a další prodej, tak i pro retailový prodej tj. nabízíme komplexní „merchandising“ přístup (obaly, stojany, logo, umístění výrobku na prodejně, návrh na kombinaci pro zvýšení prodejů atp.).

Při tvorbě cen za naše výrobky respektujeme to, že náš zákazník musí být se svými produkty konkurenceschopný a mít náklady pod kontrolou. Proto nabízíme férové ceny.

Naše cíle

1
Love each project

Malesuada ut quam ut aptent curabitur consequat, quisque nulla cursus posuere ante

2
No copy! All from scratch.

Congue volutpat vestibulum conubia pulvinar a tellus, rutrum quisque viverra ante ut

3
Everyday learning!

Dictum per curabitur habitasse nunc, purus euismod tempus metus, nulla et sed

Co o nás lidé říkají?

  • Sit senectus eget facilisis eu hendrerit purus consequat, adipiscing eget scelerisque mauris tempor bibendum, a netus tincidunt donec etiam luctus

    Mary Smith

    Themeforest

  • Imperdiet euismod bibendum orci leo cras sagittis aenean tincidunt feugiat vehicula, fringilla condimentum pharetra eu hendrerit tempor pharetra justo integer

    John Doe

    Microsoft

Naši partneři

Kontakty

Kontaktní formulář

Provozovna, doručovací adresa

KENTING TRADE s.r.o.
Fr.Škroupa 2223
370 06 České Budějovice 5


Sídlo společnosti

KENTING TRADE s.r.o.
Dobrovodská 43
370 06 České Budějovice
Česká republika

IČO: 28088204, DIČ: CZ28088204

Společnost je zapsána v obchodního rejstříku vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích oddíl C, vložka 16517

Přepnout na kontakt

Kontaktujte nás